O NAS

Naszą pasją jest podróżowanie. Jako doświadczeni podróżnicy uważamy że pomysły rodzą się z doświadczenia inności, a każda podróż, każde spotkanie z innym człowiekiem jest tego gwarantem. Z miłości do podróżowania wielu ludzi powstało Biuro Matteo Travel. Dzięki zdobytemu w wielu podróżach doświadczeniu i kontaktom mamy możliwość zrealizowania Państwa marzenia – poznania najdalszych kierunków świata Wielu ludzi, tzn. tych, którzy służą doświadczeniem i kontaktami, służą nieustraszonym spojrzeniem w przyszłość mierzoną odległościami marzeń i planów odwiedzania pięknych zakątków świata.

Co najważniejsze, powstanie tego biura to zbiór podpowiedzi wielu ludzi, którzy odwiedzali z nami podziwiane zakątki świata. Tak naprawdę to wielka wspólna inicjatywa. Dzięki tym wszystkim ludziom można przywoływać w pamięci zachwyt nad zorzą polarna przy Twierdzy Pietropawłowskiej w Petersburgu, trudno zapomnieć smak kawy przyrządzanej przez tatarów z Półwyspu Krymskiego. Długo w naszej pamięci pozostaną zachwyty z jedzenia pizzy w wąskich przesmykach Wenecji, a także spacery po lwowskich uliczkach i niezapomniany smak ukraińskiej solanki. Plaża w Sveti Vlas i kąpiele w bułgarskim Morzu Czarnym pozwalają odpocząć duszy i ciału. Niezapomniane momenty przeżyliśmy z pielgrzymami podczas Beatyfikacji Jana Pawła II. Posiadamy bogate doświadczenie z Ziemi Świętej. Zwiedziliśmy bogactwo Majów na Jukatanie w Meksyku. Można tak wyliczać bez końca i wspominać konkretne twarze i wspólne przeżycia.

Planując z Państwem wyprawę chcemy przede wszystkim stworzyć album wspomnień i sentymentalnych westchnień związany z podróżami. Chcemy służąc doświadczeniem pomóc zapisać nowe strony w albumie przyszłych podróży z rodziną, kolegami z pracy, szkoły czy razem z duszpasterzami z parafii, albo dołączając do nas w pojedynkę. Ze względu na osoby starsze organizujemy małe wyjazdy dla osób mających problemy z poruszaniem się, dostosowując trasę wyjazdu do warunków zdrowotnych tych osób. Co najważniejsze pamiętamy również, iż najwięcej szczytów świata zdobyto tylko razem.

W imieniu współpracowników
Anna Prokop – Wilk


CERTYFIKAT UBEZPIECZENIA I LICENCJA BIURA


 

WSZYSCY PODRÓŻUJĄCY Z MATTEO TRAVEL WSPIERAJĄ FUNDACJĘ