Rezerwacja wstępna wycieczki zamknij

Imię:*

Nazwisko:*

Email:*

Telefon:

Uwagi do rezerwacji:*

Poleć wycieczkę zamknij

Adres email

 

 

 

1.     DZIEŃ                    WYJAZD

Zbiórka uczestników wyjazdu w Łańcucie w kościele Michała Archanioła. O godzinie 17.00 – msza święta.  O godzinie 18.00 wyjazd w kierunku Krakowa i dalej przez Czechy, Austrię.

2.     DZIEŃ                    PADWA

Dojazd do Padwy około godziny 15.00. Msza święta w Bazylice Św. Antoniego. Dalsza podróż w kierunku  Gatte De Mare na wybrzeżu Morza Adriatyckiego, zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

3.      DZIEŃ                  LORETO, LANCIANO

Wczesne śniadanie. O godzinie 7:30 wyjazd do Loreto. Zwiedzanie Bazyliki oraz cmentarza polskiego, Msza Święta. Następnie przejazd do Lanciano – miejscu cudu eucharystycznego. W godzinach wieczornych przyjazd do San Giovanni Rotundo. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

4.     DZIEŃ                      SAN GIOVANI ROTONDO, MONTE SAN ANGELO

Śniadanie. Zwiedzanie miasta w którym żył, pracował i umarł stygmatyk św. Ojciec Pio. Modlitwa przy wystawionym ciele świętego. Zwiedzanie sanktuarium Świętego Michała Archanioła na MONTE SANT’ANGELO. To jedno z najstarszych i najbardziej znanych sanktuariów chrześcijańskich. Jego początki sięgają V wieku. Pielgrzymowali tu m.in.: św. Franciszek z Asyżu, św. Brygida Szwedzka, św. Alfons Liguori. Również św. Ojciec Pio nawiedził niegdyś to miejsce – Msza Święta. Wieczorem zakwaterowanie w hotelach w  okolicach Rzymu, obiadokolacja.

5.     DZIEŃ                    RZYM

Śniadanie. Przejazd do Rzymu. Spotkanie z przewodnikiem i całodzienne zwiedzanie Rzymu. Przejazd wzdłuż Forum Romanum pod Koloseum. Następnie spacer: PiazzaNavona, Panteon, Schody Hiszpańskie, Fontanna Di Trevi – czas wolny.  Przejazd do Bazyliki Św. Pawła za murami. Powrót na nocleg.  Obiadokolacja i nocleg.

6.                                             DZIEŃ              WATYKAN

Wczesne śniadanie. Przejazd do Watykanu. Zwiedzanie Bazyliki Św. Piotra z grobem św. Piotra i grobem św. Jana Pawła II. Udział w modlitwie Anioł Pański. Czas wolny na zakup pamiątek.  Następnie przejazd do Bazyliki Św. Jana na Lateranie wraz ze św. Schodami a następnie Bazyliki Matki Bożej Śnieżnej. Powrót na obiadokolację i nocleg.

7. DZIEŃ                    CASIA, ASYŻ

Śniadaniu. Wykwaterowanie i przejazd do Casci – miasta św. Rity. Następnie dalsza podróż w kierunku Asyżu. Zwiedzanie min. Bazylika Św. Franciszka, Kościół Św. Klary, Bazylia Matki Boskiej Anielskiej. Czas wolny. O godzinie 18.00 wyjazd w kierunku Polski.

8. DZIEŃ                    POWRÓT

Śniadanie w postaci prowiantu. Dalszy przejazd w kierunku Polski. Przyjazd do Łańcuta w godzinach wieczornych. Zakończenie pielgrzymki.

Termin wyjazdu:2018.07.03
Termin powrotu:2018.07.10
Ilość dni:8
Transportsamochod
Cena650 zł + 220 euro
rezerwacja PIELGRZYMKA DO WŁOCH Przemyśl
Cena zawiera:

przejazd autokarem (toaleta, barek, video, klimatyzacja),
5 noclegów w hotelach 3 * oraz domach pielgrzyma
ubezpieczenie KL i NNW w tym KL od chorób przewlekłych – pakiet rozszerzony,
wyżywienie: 5 obiadokolacji i 6 śniadań (w tym jedno w postaci suchego prowiantu), zgodnie z programem,
opiekę pilota,
śpiewnik pielgrzyma.
System nagłaśniający Tour Guide
Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera:

DODATKOWE OPŁATY
50 euro, płatne u pilota w dniu wyjazdu – przewodnicy miejscowi w Padwie, Loreto, San Giovani Rotondo, Monte San Angelo, Rzymie, Asyżu, opłaty drogowe i wjazdowe do miast, parkingi i inne. opłaty związane z realizacją programu. Opłata obligatoryjna.

dopłata do pokoju jednoosobowego – 140 euro/os.,
napoje do obiadokolacji inne niż woda,
taca pielgrzymów zbierana na Mszach św.,
prywatne wydatki,

cena 650 zł + 220 euro obliczona przy grupie min. 48 osób,
cena 750 zł + 220 euro obliczona przy grupie min 43 osób,
przy grupie poniżej 42 osób cena ulegnie ponownej kalkulacji,
cena skalkulowana przy kursie Euro do 4,4 zł/euro. Jeśli kurs przekroczy 1Euro = 4,5 zł, cena ulegnie zmianie.

Polecamy również