Rezerwacja wstępna wycieczki zamknij

Imię:*

Nazwisko:*

Email:*

Telefon:

Uwagi do rezerwacji:*

Poleć wycieczkę zamknij

Adres email

 

 

1. DZIEŃ  

Zbiorka uczestników pielgrzymki w Warszawie na lotnisku Okęcie15.30. Odprawa bagażowo – paszportowa i wylot o godzinie 17:145 do Lizbony. Lądowanie na miejscu o godzinie 20:45 (czasu miejscowego, czas lotu 4:10 godz.). Przejazd do hotelu w okolicach Lizbony, zakwaterowanie.

2. DZIEŃ
Po śniadaniu zwiedzanie LIZBONY – dzielnica Belem: wieża Belem ważny symbol miasta z czasów wielkich odkryć geograficznych, pomnik odkrywców, monasterio dos Jeronimos. Przejazd do centrum: dzielnica Alfama z katedrą i kościołem Św Antoniego, Baixa: Plac Handlowy, reprezentacyjny deptak Rua Augusta, Plac Rossio. Przejazd na CABO DA ROCA – najdalej wysuniętego na zachód punktu Europy kontynentalnej. Przejazd do FATIMY, zakwaterowanie, kolacja. Procesja różańcowa. Nocleg.

3.    DZIEŃ 

Po wczesnym śniadaniu wyjazd  i przejazd do COIMBRY – dawnej stolicy Portugalii. Zwiedzanie Najstarszego uniwersytetu w Portugalii, katedry i starówki. Następnie przejazd do PORTO: dworzec Sao Bento, kościół Św. Franciszka, Ribeira. Czas wolny. Powrót do Fatimyw Późnych godzinach wieczornych. Obiadokolacja

4. DZIEŃ
Po śniadaniu wyjazd do BATALHI – zwiedzanie klasztoru Nossa Sra da Victoria. Wizyta w opactwie Cystersów w ALCOBACA. Przejazd do NAZARÉ, najstarszego miejsca kultu maryjnego w Portugalii i wspaniałego kurortu nad Oceanem Atlantyckim, gdzie rybacy kultywują lokalne tradycje. Zwiedzanie kościółka na klifie. Odpoczynek nad oceanem, możliwość odwiedzenia miejscowych restauracyjek – wspaniała okazja do spróbowania słynnych portugalskich sardynek. Powrót do Fatimy, kolacja. Udział w nabożeństwie wieczornym: różaniec, procesja ze świecami. Nocleg.

5. DZIEŃ
Śniadanie. Msza Święta. Zwiedzanie Sanktuarium – CAPELINHA – kaplica stojąca w miejscu objawień Matki Bożej trójce małych pastuszków: Łucji, Franciszkowi i Hiacyncie; Bazylika Matki Boskiej Różańcowej z grobami Franciszka i Hiacynty. Uczestnictwo w węgierskiej drodze krzyżowej prowadzącej do wioski VALINHOS – miejsca objawień anielskich oraz do wioski ALJUSTREL- zwiedzanie  domów rodzinnych Franciszka i Łucji. Czas na osobistą modlitwę. Powrót do hotelu. Kolacja. Procesja Różańcowa o godzinie 21.30. Nocleg

6. DZIEŃ
Wczesne śniadanie. Przejazd na lotnisko i wylot do Polski o godzinie 9;30.  Lądowanie w Warszawie o godzinie 14:25 czasu miejscowego. (czasu miejscowego, lot 4 godziny). Zakończenie pielgrzymki.

 

Termin wyjazdu:2018.05.23
Termin powrotu:2018.05.28
Ilość dni:6
Transportsamolot, samochod
Cena2790 zł
rezerwacja Portugalia 23-28.05.2018
Cena zawiera:

przelot samolotem Warszawa – Lizbona – Warszawa,
przejazdy w Portugali autokarem (klimatyzacja, WC, barek ),
ubezpieczenie KL i NNW,
ubezpieczenie KL od chorób przewlekłych – pakiet rozszerzony,
noclegi w hotelach ***, pokoje standard 2 i 3 osobowe, z łazienkami
wyżywienie: śniadania i obiadokolacje, zgodnie z programem,
opiekę pilota w Portugali na całej trasie przejazdu,
śpiewnik pielgrzyma.
System Tour Guide – indywidualny system nagłaśniający,
Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera:

OPŁATA 70 EURO – opłata obligatoryjna, płatna u pilota w dniu rozpoczęcia pielgrzymki. Obejmuje koszty dewizowe związane z realizacją programu jak np. parkingi, opłaty drogowe, opłaty ekologiczne, opłaty klimatyczne w hotelach , bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz usługi przewodników miejscowych w miejscach gdzie jest to wymagane.
dopłata do pokoju jednoosobowego 260 euro / os.
napoi do obiadokolacji (kawa, herbata itp.),
prywatne wydatki i inne nie objęte programem,
taca na mszach świętych.

program jest ramowy. Zastrzegamy sobie możliwość zmian w programie.
Cena 2790 zł obowiązuje przy grupie min 48 OSOBY
KOSZT ZALICZKI JEST RÓWNOZNACZNY Z WYKUPIENIEM BILETY LOTNICZEGO NA NAZWISKO OSOBY WPŁACAJĄCEJ I W PRZYPADKU REZYGNACJI NIE JEST ONA ZWRACANA. DO 14 DNI PRZED WYLOTEM ISTNIEJE TYLKO MOŻLIWOŚĆ ZMIANY NAZWISKA PASAŻERA BEZ PONOSZENIA ŻADNYCH KOSZTÓW.

ZAPISY DO 25.02.2018 r.

Polecamy również