Rezerwacja wstępna wycieczki zamknij

Imię:*

Nazwisko:*

Email:*

Telefon:

Uwagi do rezerwacji:*

Poleć wycieczkę zamknij

Adres email

 

 

 

1.DZIEŃ (wt) 8.10.2019

Zbiórka uczestników pielgrzymki w Przemyślu i przejazd przez Rzeszów na lotnisko Okęcie do Warszawy. Odprawa bagażowo – paszportowa i wylot o godzinie 9:50 do Lizbony z międzylądowaniem we Frankfurcie. Lądowanie na miejscu o godzinie 15:15 (czasu miejscowego). Przejazd do hotelu w Fatimie, zakwaterowanie obiadokolacji. Dla chętnych możliwość udziału w różańcu o godz. 20.30.

2.DZIEŃ (śr) 9.10.2019

Po śniadaniu wyjazd do BATALHI – zwiedzanie klasztoru Nossa Sra da Victoria. Następnie przejazd do Alcobaci i wizyta w opactwie Cystersów. Przejazd do NAZARÉ, najstarszego miejsca kultu maryjnego w Portugalii i wspaniałego kurortu nad Oceanem Atlantyckim, gdzie rybacy kultywują lokalne tradycje. Zwiedzanie kościółka na klifie. Odpoczynek nad oceanem, możliwość odwiedzenia miejscowych restauracyjek – wspaniała okazja do spróbowania słynnych portugalskich sardynek. Powrót do Fatimy, kolacja. Udział w nabożeństwie wieczornym: różaniec, procesja ze świecami. Nocleg.

3.DZIEŃ  (czw) 10.10.2019

Po śniadaniu wyjazd. Zwiedzanie COIMBRY – dawnej stolicy Portugalii. Po drodze zwiedzanie BRAGI – stolicy arcybiskupstwa z najstarszą katedrą w kraju. Sanktuarium Bom Jesus. Zakwaterowanie w hotelu w Bradze. Kolacja i nocleg.

4.DZIEŃ (pt) 11.10.2019
Po śniadaniu przejazd do SANTIAGO DE COMPOSTELA. Uczestnictwo we Mszy Św. Zwiedzanie jednego z trzech głównych celów średniowiecznego pątnictwa. Zwiedzanie katedry św. Jakuba. Msza św. Kolacja i nocleg w Santiago de Compostela.

5.Dzień (sb) 12.10.2019
Po śniadaniu Msza św., następnie wyjazd autokarem do FATIMY, po drodze zwiedzanie PORTO: dworzec Sao Bento, kościół Św. Franciszka, Ribeira. Zakwaterowanie, kolacja. Udział w nabożeństwie wieczornym – różaniec. Nocleg.

6.DZIEŃ (ndz) 13.10.2019
Śniadanie. Msza Święta. Zwiedzanie Sanktuarium – CAPELINHA – kaplica stojąca w miejscu objawień Matki Bożej trójce małych pastuszków: Łucji, Franciszkowi i Hiacyncie; Bazylika Matki Boskiej Różańcowej z grobami Franciszka i Hiacynty. Uczestnictwo w węgierskiej drodze krzyżowej prowadzącej do wioski VALINHOS – miejsca objawień anielskich oraz do wioski ALJUSTREL- zwiedzanie  domów rodzinnych Franciszka i Łucji. Powrót do hotelu. Kolacja. Procesja Różańcowa. Nocleg.

7.Dzień (pn) 14.10.2019
 Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd na CABO DA ROCA – najdalej wysuniętego na zachód punktu Europy kontynentalnej. Następnie przejazd na zwiedzanie LIZBONY – dzielnica Belem: wieża Belem ważny symbol miasta z czasów wielkich odkryć geograficznych, pomnik odkrywców, Monasterio dos Jeronimos. Przejazd do centrum: dzielnica Alfama z katedrą i kościołem Św. Antoniego, Baixa: Plac Handlowy, reprezentacyjny deptak Rua Augusta, Plac Rossio. Zakwaterowanie i kolacja. Nocleg.

8.Dzień (wt) 15.10.2019

Wykwaterowanie. Przejazd na lotnisko. Wylot z Lizbony o godzinie 07:30, przylot do Warszawy o godzinie 13:55 (czasu miejscowego, z międzylądowaniem we Frankfurcie). Przejazd autokarem do Przemyśla przez Rzeszów. Zakończenie pielgrzymki.

Termin wyjazdu:2019.10.08
Termin powrotu:2019.10.15
Ilość dni:8
Transportsamolot, samochod
Cena430 euro + 1400 zł
Cena zawiera:

- przelot samolotem Warszawa – Lizbona – Warszawa, z przesiadką we Frankfurcie z bagażem podręcznym i rejestrowanym
– przejazdy w Portugali autokarem (klimatyzacja, WC),
– ubezpieczenie KL i NNW,
– ubezpieczenie KL od chorób przewlekłych – pakiet rozszerzony,
– noclegi w hotelach ***, pokoje standard 2 i 3 osobowe, z łazienkami
– wyżywienie: śniadania i obiadokolacje, zgodnie z programem,
– opiekę pilota w Portugali na całej trasie przejazdu,
– śpiewnik pielgrzyma.
– System Tour Guide – indywidualny system nagłaśniający,
– Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 13 zł

Cena nie zawiera:

- dopłata do pokoju jednoosobowego 200 euro / os.
– napoi do obiadokolacji (kawa, herbata itp.),
– prywatne wydatki i inne nie objęte programem,
– taca na mszach świętych.

- program jest ramowy. Zastrzegamy sobie możliwość zmian w programie.
– Cena 430 euro + 1400 zł obowiązuje przy grupie min 43 osoby
– Cena 450 euro + 1450 zł obowiązuje przy grupie min 33 osoby
– KOSZT ZALICZKI JEST RÓWNOZNACZNY Z WYKUPIENIEM BILETY LOTNICZEGO NA NAZWISKO OSOBY WPŁACAJĄCEJ I W PRZYPADKU REZYGNACJI NIE JEST ONA ZWRACANA. Do 20 dni przed wylotem istnieje tylko możliwość zmiany nazwiska pasażera bez ponoszenia żadnych kosztów.

Polecamy również