Rezerwacja wstępna wycieczki zamknij

Imię:*

Nazwisko:*

Email:*

Telefon:

Uwagi do rezerwacji:*

Poleć wycieczkę zamknij

Adres email

 

 

 

  1. DZIEŃ             PODRÓŻ

Zbiórka uczestników w godzinach porannych.

Wyjazd autokarem, w czasie podróży po południu obiadokolacja. Następnie przejazd nocny w kierunku Francji.

  1. DZIEŃ             LA SALETTE

Przyjazd w godzinach południowych do La Salette, gdzie znajduje się sanktuarium związane z objawieniami Matki Boskiej z 1846 r. Zwiedzanie sanktuarium, czas na osobistą modlitwę. Zakwaterowanie w domu pielgrzymka, obiadokolacja. Możliwosć uczestniczenia w wieczornej procesji. Nocleg.

  1. DZIEŃ          CARCASONE – LOURDES

Śniadanie. Następnie wyjazd w kierunku Carcasonne. Zwiedzanie miasta – kompleks obronny, średniowieczna Cite – górne miasto, warowna forteca, kościół St. Nazaire.  Przejazd do Lourdes, jednego z największych na świecie ośrodków kultu Maryjnego i miejsca objawień Matki Boskiej. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja. Następnie ok. godziny 21.00 udział w procesji Maryjnej. Nocleg.

  1. DZIEŃ             LOURDES

Śniadanie, następnie zwiedzanie Sanktuarium, krypty, kaplica Adoracji, Grota Objawień, muzeum uzdrowień i miasta – Moulin Boly, gdzie znajduje się dom rodzinny św. Bernadetty, Le Cachot – kościół parafialny, hospicjum, muzeum objawień, cmentarz. Czas wolny, następnie Procesja Eucharystyczna z błogosławieństwem chorych. Powrót do hotelu na obiadokolacje. Ok. 21.00 wieczorny udział w Nabożeństwach. Nocleg.

  1. DZIEŃ          OVIEDO, SANTIAGO DE COMPOSTELA

Śniadanie. Przejazd do Oviedo. Zwiedzanie Oviedo – Katedra San Salvador gdzie według tradycji przechowywana jest chusta z Oviedo czyli sudarium, w które zawinięto w grobie głowę Jezusa Chrystusa. Nastepnie przejazd do Santiago de Compostela zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg.  

  1. DZIEŃ         SANTIAGO DE COMPOSTELA, FATIMA

Śniadanie. Zwiedzanie sanktuarium – miejsca spoczynku św. Jakuba Apostoła. Czas na osobistą modlitwę. Przyjazd do Fatimy, – gdzie znajduje się Sanktuarium kultu Maryjnego, jednego z najczęściej uczęszczanych miejsc przez pielgrzymów z całego świata. Zakwaterowanie w hotelu w Fatimie. Obiadokolacja. O godz. 21.30 udział w procesji. Powrót do hotelu, nocleg.

  1. DZIEŃ          FATIMA, NAZARE

Śniadanie. Aljustrel – wioska narodzin św. Franciszka i Łucji, gdzie znajdują się ich rodzinne domy, czas na prywatną modlitwę. Przejazd do Nazare –  Kościół Nossa Senhora da Nazaré, plażowanie. Powrót do Fatimy. Obiadokolacja. O godz. 21.30 udział w procesji. Powrót do hotelu, nocleg.

  1. DZIEŃ        POWRÓT

Śniadanie. Wyjazd z Fatimy i przejazd na lotnisko w Lizbonie. Wylot z Lizbony o godzinie ….. Przylot do Polski o godz. ……… Przejazd autokarem do miejsca zamieszkania.

Termin wyjazdu:2018.07.15
Termin powrotu:2018.07.22
Ilość dni:8
Transportsamolot, samochod
CenaSPRZEDANE
Cena zawiera:

przelot samolotem Lizbona – Polska
autokar (klimatyzacja, WC, barek),
ubezpieczenie KL i NNW,
ubezpieczenie KL od chorób przewlekłych – pakiet rozszerzony,
noclegi w hotelach **/*** , pokoje standard 2 i 3 osobowe z łazienkami,
wyżywienie: śniadania i obiadokolacje, zgodnie z programem,
opiekę pilota na całej trasie przejazdu,
śpiewnik pielgrzyma,
transport z lotniska w Polsce,
Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera:

Opłata 50 euro – opłata obligatoryjna, płatna u pilota w dniu rozpoczęcia pielgrzymki. Obejmuje koszty dewizowe związane z realizacją programu jak np. parkingi, opłaty drogowe, opłaty ekologiczne i opłaty klimatyczne w hotelach itp.
dopłata do pokoju jednoosobowego 130 euro / os.
napoi do obiadokolacji (kawa, herbata itp.),
prywatne wydatki i inne nie objęte programem,
taca na mszach świętych.
System Tour Guide w kwocie 30 zł / os.

program jest ramowy. Zastrzegamy sobie możliwość zmian w programie.
Cena 1600 zł + 260 euro obowiązuje przy grupie min 48 osoby
Cena 1700 zł.+ 260 euro obowiązuje przy grupie min 43 osób

Polecamy również