Rezerwacja wstępna wycieczki zamknij

Imię:*

Nazwisko:*

Email:*

Telefon:

Uwagi do rezerwacji:*

Poleć wycieczkę zamknij

Adres email

 

 

 

1.    DZIEŃ       13.09.2017      PODRÓŻ

Zbiórka uczestników o północy z 12 na 13 września. Całodzienny przejazd przez Polskę w kierunku granicy z Niemcami, później przez Niemcy. Późnym wieczorem zakwaterowanie w okolicach Strasburga. Obiadkolacja.

2.    DZIEŃ       14.09.2017      STRASBURG, PARAY LE MONIAL

Śniadanie. Krótki spacer po Strasburgu i wyjazd w kierunku Paray Le Monial – miejsca objawienia św. Marii Małgorzaty Alacouqe. Zakwaterowanie w hotelu na nocleg. Obiadkolacja.

3.    DZIEŃ       15.09.2017      ARS, LA SALLETE

Śniadanie. Wyjazd w kierunku Ars, miasta świętego proboszcza – Jana Marii Vianney: kościół i konfesjonał, kaplica serca, w której znajduje się relikwiarz z sercem świętego proboszcza. Pomnik upamiętniający spotkanie Proboszcza z małym pastuszkiem. Przyjazd w godzinach południowych do La Salette, gdzie znajduje się sanktuarium związane z objawieniami Matki Boskiej z 1846 r. Zwiedzanie sanktuarium, czas na osobistą modlitwę. Zakwaterowanie w domu pielgrzyma, obiadokolacja. Możliwosć uczestniczenia w wieczornej procesji. Nocleg.

4.    DZIEŃ       16.09.2017      CARCASONE – LOURDES

Śniadanie. Następnie wyjazd w kierunku Carcasone. Zwiedzanie miasta – kompleks obronny, średniowieczna Cite – górne miasto, warowna forteca, kościół St. Nazaire.  Przejazd do Lourdes, jednego z największych na świecie ośrodków kultu Maryjnego i miejsca objawień Matki Boskiej. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja. Następnie ok. godziny 21.00 udział w procesji Maryjnej. Nocleg.

5.    DZIEŃ       17.09.2017      LOURDES

Śniadanie, następnie zwiedzanie Sanktuarium, krypty, kaplicy Adoracji, Groty Objawień, muzeum uzdrowień i miasta – Moulin Boly, gdzie znajduje się dom rodzinny św. Bernadetty, Le Cachot – kościół parafialny, hospicjum, muzeum objawień, cmentarz. Czas wolny, następnie Procesja Eucharystyczna z błogosławieństwem chorych. Powrót do hotelu na obiadokolację. Ok. 21.00 wieczorny udział w Nabożeństwach. Nocleg.

6.    DZIEŃ       18.09.2017      OVIEDO, SANTIAGO DE COMPOSTELA

Śniadanie. Przejazd do Oviedo. Zwiedzanie Oviedo – Katedra San Salvador, gdzie według tradycji przechowywana jest chusta z Oviedo czyli sudarium, w którą zawinięto w grobie głowę Jezusa Chrystusa. Nastepnie przejazd do Santiago de Compostela, zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg.  

7.    DZIEŃ       19.09.2017      SANTIAGO DE COMPOSTELA, FATIMA

Śniadanie. Zwiedzanie sanktuarium – miejsca spoczynku św. Jakuba Apostoła. Czas na osobistą modlitwę. Przyjazd do Fatimy, – gdzie znajduje się Sanktuarium Kultu Maryjnego, jednego z najczęściej uczęszczanych miejsc przez pielgrzymów z całego świata. Zakwaterowanie w hotelu w Fatimie. Obiadokolacja. O godz. 21.30 udział w procesji. Powrót do hotelu, nocleg.

8.    DZIEŃ       20.09.2017      FATIMA, NAZARE

Śniadanie. Aljustrel – wioska narodzin św. Franciszka i Łucji, gdzie znajdują się ich rodzinne domy, czas na prywatną modlitwę. Przejazd do Nazare –  Kościół Nossa Senhora da Nazaré, plażowanie. Powrót do Fatimy. Obiadokolacja. O godz. 21.30 udział w procesji. Powrót do hotelu, nocleg.

9.    DZIEŃ       21.09.2017      LIZBONA, POWRÓT

Śniadanie. Wyjazd z Fatimy i przejazd do Lizbony. Przejazd do centrum Lizbony – dzielnica Alfama z katedrą i kościołem Św. Antoniego, Baixa: Plac Handlowy, reprezentacyjny deptak Rua Augusta, Plac Rossio. Przejazd na lotnisko. Odprawa od godziny 14:40. Wylot do Warszawy o godzinie 16:40. Przylot do Warszawy o godzinie 21.40 i zakończenie pielgrzymki.

Termin wyjazdu:2017.09.13
Termin powrotu:2017.09.21
Ilość dni:9
Transportsamolot, samochod
Cenaod 2990 zł
rezerwacja SANKTUARIA EUROPY PLUS
Cena zawiera:

przelot samolotem Lizbona – Warszawa
autokar (klimatyzacja, WC, barek),
ubezpieczenie KL i NNW,
ubezpieczenie KL od chorób przewlekłych – pakiet rozszerzony,
noclegi w hotelach **/*** , pokoje standard 2 i 3 osobowe, z łazienkami,
wyżywienie: śniadania i obiadokolacje, zgodnie z programem,
opiekę pilota na całej trasie przejazdu,
śpiewnik pielgrzyma,
składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
System Tour Guide – indywidualny system nagłaśniający

Cena nie zawiera:

Opłata 60 euro – opłata obligatoryjna, płatna u pilota w dniu rozpoczęcia pielgrzymki. Obejmuje koszty dewizowe związane z realizacją programu jak np. parkingi, opłaty drogowe, opłaty ekologiczne i opłaty klimatyczne w hotelach itp.
dopłata do pokoju jednoosobowego 130 euro / os.
napoje do obiadokolacji (kawa, herbata itp.),
prywatne wydatki i inne nie objęte programem,
taca na mszach świętych

program jest ramowy. Zastrzegamy sobie możliwość zmian w programie.
Cena 2 990 zł obowiązuje przy grupie min. 43 osoby
W przypadku mniejszej ilości osób cena ulegnie podwyższeniu.
KOSZT ZALICZKI JEST RÓWNOZNACZNY Z WYKUPIENIEM BILETU LOTNICZEGO NA NAZWISKO OSOBY WPŁACAJĄCEJ I W PRZYPADKU REZYGNACJI NIE JEST ONA ZWRACANA.

Polecamy również