Rezerwacja wstępna wycieczki zamknij

Imię:*

Nazwisko:*

Email:*

Telefon:

Uwagi do rezerwacji:*

Poleć wycieczkę zamknij

Adres email

 

1.    DZIEŃ       PRZELOT

Spotkanie uczestników pielgrzymki i przejazd  na lotnisko w Warszawie. Odprawa  bagażu i odprawa celna. Wylot do Lizbony o godzinie 17 :10 Przylot o godzinie  20 :10 czasu miejscowego.

Przejazd autokarem do Fatimy, zakwaterowanie w hotelu i  obiadkolacja.

2.    DZIEŃ         FATIMA

Śniadanie. Aljustrel – wioska narodzin św. Franciszka i Łucji, gdzie znajdują się ich rodzinne domy, czas na prywatną modlitwę. Przejazd do Nazare –  Kościół Nossa Senhora da Nazaré, plażowanie Powrót do hotelu na obiadokolacje. O godz. 21.30 udział w procesji, nocleg.

3.    DZIEŃ        SANTIAGO DE COMPOSTELA

Śniadanie. Wyjazd z Fatimy i przejazd do Santiago de Compostela – miejsca spoczynku św. Jakuba Apostoła. Zwiedzanie miasta, Sanktuarium św. Jakuba. Zakwaterowanie w hotelu i obiadokalcja. Nocleg

4.    DZIEŃ        OVIEDO, LOURDES

Śniadanie w godzinach czesnoporannych. Wyjazd do Oviedo – Katedra San Salvador gdzie według tradycji przechowywana jest chusta z Oviedo czyli sudarium, w które zawinięto w grobie głowę Jezusa Chrystusa. Wyjazd w kierunku Lourdes. Przyjazd do hotelu w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie i nocleg.  

5.    DZIEŃ        LOURDES

Śniadanie. Zwiedzanie Lourdes – Sanktuarium – krypty, kaplica Adoracji, Grota Objawień, muzeum uzdrowień i miasta, Moulin Boly –  dom rodzinny św. Bernadetty, Le Cachot – kościół parafialny, hospicjum, muzeum objawień, cmentarz. Czas na prywatną modlitwę. Następnie ok godziny 21.00 udział w procesji Maryjnej. Obiadkolacja i nocleg.

6.    DZIEŃ        LOURDES – CARCASONNE

Śniadanie. Wyjazd w kierunku Carcasonne. Zwiedzanie miasta – kompleks obronny, średniowieczna Cite – górne miasto, warowna forteca, kościół St. Nazaire. Następnie przejazd do La Salette, gdzie znajduje się sanktuarium związane z objawieniami Matki Boskiej z 1846 r. Zakwaterowanie w domu pielgrzyma . Obiadokolacja, dla chętnych możliwość w uczestniczeniu w wieczornej procesji.

7.    DZIEŃ        LA SALETTE

Śniadanie. Zwiedzanie Sanktuarium  La Salette. Udział we Mszy Świętej. Czas na osobistą modlitwę i spacer po okolicy. Obiadokolacja, Udział w wieczornej procesji. Nocleg.

8.    DZIEŃ        ARS, PARAY LE MONIALE

Śniadanie. Wyjazd w kierunku Ars, miasta świętego proboszcza – Jana Marii Vianney: kościół i konfesjonał, kaplica serca, w której znajduje się relikwiarz z sercem świętego proboszcza. Pomnik upamiętniający spotkanie Proboszcza z małym pastuszkiem. Dalej przejazd do Paray Le Moniale – miejsca objawienia św. Marii Małgorzaty Alacouqe. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

9.    DZIEŃ        CLUNY, TAIZE

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do CLUNY – słynnego z opactwa benedyktyńskiego. Zwiedzanie Cluny Abbey – założone w 910 r. było przez wieki ważnym ośrodkiem myśli religijnej i politycznej. Dawny rozmach opactwa ciągle jest widoczny. Kościół w Cluny był największą świątynią w zachodniej Europie do czasów wybudowania bazyliki św. Piotra w Rzymie. Czas wolny. Przejazd do TAIZÉ, maleńkiej miejscowości, w której mieści się znana ze spotkań młodych Wspólnota Taizé. Wizyta w założonej w 1940 r. ekumenicznej Wspólnocie Taizé. Wyjazd do Polski

10.  DZIEŃ        PRZYJAZD

Podróż przez Niemcy i Polskę. Przyjazd do miejsca wsiadania w godzinach wieczornych

Termin wyjazdu:2017.06.26
Termin powrotu:2017.07.05
Ilość dni:10
Transportsamolot, samochod
Cena2990
rezerwacja SANKTUARIA EUROPY PLUS
Cena zawiera:

autokar do lotniska w Warszawie
przelot samolotem Warszawa – Lizbona,
powrót autokarem (klimatyzacja, WC, barek ),
ubezpieczenie KL i NNW,
ubezpieczenie KL od chorób przewlekłych – pakiet rozszerzony,
noclegi w hotelach **/*** , pokoje standard 2 i 3 osobowe, z łazienkami i w domach pielgrzyma w pokojach 2 i 3 osobowych,
wyżywienie: śniadania i obiadokolacje, zgodnie z programem,
opiekę Pilota na całej trasie przejazdu,
śpiewnik pielgrzyma.

Cena nie zawiera:

Opłata 60 euro – opłata obligatoryjna, płatna u pilota w dniu rozpoczęcia pielgrzymki. Obejmuje koszty dewizowe związane z realizacją programu jak np. parkingi, opłaty drogowe, opłaty ekologiczne, opłaty klimatyczne w hotelach itp.
dopłata do pokoju jednoosobowego 150 euro / os.
napoi do obiadokolacji (kawa, herbata itp.),
prywatne wydatki i inne nie objęte programem,
taca na mszach świętych.
System Tour Guide w kwocie 30 zł / os.

program jest ramowy. Zastrzegamy sobie możliwość zmian w programie.
Cena 2990 zł obowiązuje przy grupie min 47 osoby

Polecamy również