Rezerwacja wstępna wycieczki zamknij

Imię:*

Nazwisko:*

Email:*

Telefon:

Uwagi do rezerwacji:*

Poleć wycieczkę zamknij

Adres email

 

 

 

1 DZIEŃ 18.10 śr.                      WIEDEŃ

Zbiórka uczestników w godzinach porannych. Przejazd w kierunku przejazd Wiednia i zwiedzanie Kahlenbergu, skąd król Jan III Sobieski kierował bitwą o Wiedeń. Dalsza podróż w kierunku Włoch. Tarvisio – zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

2 DZIEŃ 19.10 czw.                  WENECJA,  ASYŻ

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd w kierunku Wenecji. Rejs tramwajem wodnym.  Spacer po Wenecji – Most Westchnień, Plac św. Marka, Bazylika św. Marka, Plac Dożów. Msza Święta. Przejazd w okolice Asyżu. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

3 DZIEŃ 20.10 pt.                     ASYŻ, NURSJA, CASCIA

Śniadanie. Od godziny 9.00 zwiedzanie Asyżu, min. Bazylika Św. Franciszka, Kościół Św. Klary, Bazylia Matki Boskiej Anielskiej. Przejazd do Nursji –miejsca urodzenia św. Benedykta i św. Scholastyki. Spacer po mieście: Plac i pomnik św. Benedykta. Zwiedzimy klasztor benedyktyński i Bazylikę św. Benedykta zbudowaną na miejscu domu rodzinnego. Przejazd do Casci, miasta św. Rity. Przejazd na nocleg w okolice Rzymu. Obiadokolacja i nocleg.

4 DZIEŃ 21.10 sob                    RZYM

Wczesne śniadanie. Przejazd do Rzymu – Msza Święta przy Ołtarzu św. Jana Pawła II. Zwiedzanie miasta:  Bazylika św. Pawła za Murami, Bazylika Św. Jana na Lateranie i Święte Schody – dawna rezydencja papieży. Przejście wzdłuż Forum Romanum i Koloseum (bez wchodzenia do środka). Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

5 DZIEŃ 22.10 nd                     RZYM

Godz. 6.00 – Msza Święta w grocie Matki Bożej Ad Rupes – patronki małżeństw bezdzietnych. Śniadanie. Wyjazd do Watykanu, zwiedzanie:  Bazylika św. Piotra. Grób św. Jana Pawła II. Udział w modlitwie Anioł Pański z Ojcem Świętym (jeżeli będzie taka możliwość). Następnie zwiedzanie Rzymu Barokowego min:  Piazza Navona, Schody Hiszpańskie i Fontanna di Trevi a także Panteonu. Powrót na nocleg. Obiadokolacja i nocleg.

6 DZIEŃ 23.10 pn.          MONTE CASINO, SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ W POMPEJACH,PIETRALCINA,GARGANO

Wczesne śniadanie. Wykwaterowanie, wyjazd na Monte Cassino – zwiedzanie Klasztoru i Cmentarza Żołnierzy Polskich – Masz święta. Pompeje  – Sanktuarium Matki Bożej, następnie przejazd do Pietrelciny – spacer po miejscach związanych ze Św. Ojcem Pio. Wyjazd na półwysep Gargano, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

7 DZIEŃ 24.10 wt.           SAN GIOVANNI ROTONDO, MONTE SANT’ANGELO

Śniadanie. Zwiedzanie miasta w którym żył, pracował i umarł stygmatyk św. Ojciec Pio. Modlitwa przy wystawionym ciele świętego. Zwiedzanie sanktuarium Świętego Michała Archanioła na MONTE SANT’ANGELO. To jedno z najstarszych i najbardziej znanych sanktuariów chrześcijańskich. Jego początki sięgają V wieku. Pielgrzymowali tu m.in.: św. Franciszek z Asyżu, św. Brygida Szwedzka, św. Alfons Liguori. Również św. Ojciec Pio nawiedził niegdyś to miejsce – Msza Święta. Plażowanie według możliwości czasowych. Obiadokolacja i nocleg.

8 DZIEŃ 25.10 śr.             LANCIANO, LORETO, MANOPELLO

Msza Święta. Śniadanie. Wyjazd w kierunku Rimini.  Po drodze Lanciano – miejsce Cudu Eucharystycznego, Manopello – Chusta św. Weroniki, Loreto – „włoska Częstochowa” i cmentarz  żołnierzy polskich. Zakwaterowanie w Rimini, obiadokolacja, nocleg.

9 DZIEŃ 26.10 czw.                  RIMINI, PADWA

Śniadanie, czas wolny na plażowanie. Po południu wyjazd w kierunku Polski. Po drodze zwiedzanie Padwy m. in. Bazylika Św. Antoniego i budynku najstarszego uniwersytetu (z zewnątrz). Msza Święta. Dalsza podróż w kierunku Polski.

10 DZIEŃ 27.10 pt.                   POLSKA

Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Zakończenie Pielgrzymki.

Termin wyjazdu:2017.10.18
Termin powrotu:2017.10.27
Ilość dni:10
Transportsamochod
Cenaod 1890 zł
rezerwacja SANKTUARIA WLOCH
Cena zawiera:

przejazd autokarem (toaleta, barek, video, klimatyzacja),
8 noclegów,
ubezpieczenie KL i NNW,
ubezpieczenie KL od chorób przewlekłych – pakiet rozszerzony,
wyżywienie: 8 obiadokolacji i 8 śniadań, zgodnie z programem,
opiekę pilota,
śpiewnik pielgrzyma.
składka na Gwarancyjny Fundusz Turystyczny

Cena nie zawiera:

dopłata do pokoju jednoosobowego – 180 euro/os.,
napoje do obiadokolacji inne niż woda,
taca pielgrzymów zbierana na Mszach św.,
prywatne wydatki,
SYSTEM Tour Guide – 40 zł od osoby, płatne w dniu wyjazdu.
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji – 3% ceny pielgrzymki.

DODATKOWE OPŁATY
70 euro, płatne u pilota w dniu wyjazdu – przewodnicy miejscowi w Rzymie, Wenecji, Asyżu, Padwie, SGR, rejs statkiem w Wenecji; bilety komunikacji publicznej w Rzymie, opłaty drogowe i wjazdowe do miast, parkingi i inne. opłaty związane z realizacją programu. Opłata obligatoryjna.

cena 1890 zł obliczona przy grupie min. 47 osób,
cena 1990 zł obliczona przy grupie min 42 osób,
przy grupie poniżej 42 osób cena ulegnie ponownej kalkulacji,
cena skalkulowana przy kursie Euro do 4,3 zł/euro. Jeśli kurs przekroczy 1Euro = 4,4 zł, cena ulegnie zmianie.

Polecamy również