Rezerwacja wstępna wycieczki zamknij

Imię:*

Nazwisko:*

Email:*

Telefon:

Uwagi do rezerwacji:*

Poleć wycieczkę zamknij

Adres email

Kraj wspaniałych win i termalnych kąpielisk  zachęca swoim urokiem każdego spragnionego wypoczynku turystę. Stolica państwa,  Budapeszt to  jedna z największych metropolii Środkowej Europy.Rzeka Dunaj dzieli go na dwie części: górzystą, bardziej kameralną Budę i równinny oraz  wielkomiejski -Peszt.   Budapeszt  przyciąga turystów źródłami termalnymi i łaźniami, pamiętającymi czasy panowania tureckiego.  To w Budapeszcie można zjeść najsmaczniejszy gulasz, wypić prawdziwe węgierskie wino i odpoczywać do woli w ponad stuletnich basenach termicznych. Węgry to kraj niezapomnianych widoków, ciekawych zabytków i niezwykłej atmosfery…

 

 

 

 

PROGRAM:

 

Dzień 1

Wyjazd autokarem z Polski do Budapesztu. Przyjazd, zakwaterowanie, obiadokolacja. Wieczorny przejazd autokarem przez miasto – „Budapeszt by night” z widokiem na Wzgórze Zamkowe, Parlament oraz wzgórze Gellerta. Powrót do hotelu. Nocleg.

 

Dzień 2

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie Budapesztu z Przewodnikiem min. wyjazd na Wzgórze Zamkowe, zwiedzanie m.in.:, neogotyckiego Zamku Królewskiego i widok na trzy najsłynniejsze mosty Budapesztu: Wolności, Łańcuchowego i Elżbiety, a także Bazyliki, w której przechowywana jest najważniejsza relikwia Węgrów – zasuszona dłoń króla św. Stefana. Spacer po ulicy Vaci, która tętni życiem 24 godziny na dobę, jest tu mnóstwo restauracji i sklepów z pamiątkami. Przejazd na Plac Bohaterów. Wyjazd z  Budapesztu w kierunku Egeru. Zakwaterowanie w hotelu. Przejazd na uroczystą kolację w Dolinie Pięknej Pani przy muzyce cygańskiej.  Powrót do hotelu. Nocleg.

 

Dzień 3

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem – klasycystyczna Bazylika, Liceum, Muzeum Marcepana. Czas wolny dla chętnych kąpiel w basenach w Egerze (ok. 3 godzin). Wyjazd z Egeru powrót do Polski w godzinach późnowieczornych.

 

 

 

Termin wyjazdu:
Termin powrotu:
Ilość dni:3
Transportsamochod
Cena
Cena zawiera:
  • przejazd autokarem (toaleta, barek, video, klimatyzacja),
  • 2 noclegi w  hotelu **/***  (pok. 2, 3 os. z łazienkami),
  • 1 obiadokolacje , 2 śniadania, uroczysta kolacja w Dolinie Pięknej Pani w Egerze,
  • opłaty graniczne,
  • opieka pilota oraz polskojęzycznego przewodnika w Budapeszcie i Egerze,
  •  ubezpieczenie KL, NNW,
  • ceny biletów do zwiedzanych obiektów, 
Cena nie zawiera:
  • wstępu na baseny koło 1800 forintów,

 

Ważne:

 

Program jest ramowy (orientacyjny), kolejność realizacji poszczególnych punktów programu może ulec zmianie lub przestawieniu. 

Polecamy również