Rezerwacja wstępna wycieczki zamknij

Imię:*

Nazwisko:*

Email:*

Telefon:

Uwagi do rezerwacji:*

Poleć wycieczkę zamknij

Adres email

1 DZIEŃ (pt) 3.07.19               WYJAZD

Zbiórka uczestników około godziny 3.00. Przejazd w kierunku przejazdo Krakowa. Msza święta, w Centrum Jana Pawła II w Krakowie o godzinie. 6:30. Dalsza podróż w kierunku Czech i Austrii. Przekroczenie granicy z Włochami wieczorem. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg na terenie Włoch.

2 DZIEŃ (czw) 4.07.19           WENECJA,  ASYŻ

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd w kierunku Wenecji. Rejs tramwajem wodnym.  Spacer po Wenecji – Most Westchnień, Plac św. Marka, Bazylika św. Marka, Plac Dożów. Msza Święta. Przejazd w okolice Asyżu. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

3 DZIEŃ (pt) 5.07.19              ASYŻ, CASCIA

Śniadanie. Od godziny 9.00 zwiedzanie Asyżu, min. Bazylika Św. Franciszka, Kościół Św. Klary, Bazylia Matki Boskiej Anielskiej. Przejazd do Casci, miasta św. Rity. Przejazd na nocleg w okolice Rzymu. Obiadokolacja i nocleg.

4 DZIEŃ (sob) 6.07.19            RZYM

Śniadanie. Wyjazd do Watykanu, zwiedzanie:  Bazylika św. Piotra. Grób św. Jana Pawła II. Udział w modlitwie Anioł Pański z Ojcem Świętym (jeśli będzie taka możliwość). Następnie zwiedzanie Rzymu Barokowego min: PiazzaNavona, Schody Hiszpańskie i Fontanna di Trevi a także Panteonu. Powrót na nocleg. Obiadokolacja i nocleg.

5 DZIEŃ (ndz) 7.07.19            RZYM

Wczesne śniadanie. Przejazd do Rzymu – Msza Święta przy Ołtarzu św. Jana Pawła II. Zwiedzanie miasta:  Bazylika św. Pawła za Murami, Bazylika Św. Jana na Lateranie i Święte Schody – dawna rezydencja papieży. Przejazd  drogą Via Appia – najstarszą drogą od czasów rzymskich, przy której znajduje się kościół Domine Quo Vadis. Przejście wzdłuż Forum Romanum i Koloseum (bez wchodzenia do środka). Powrót. Obiadokolacja i nocleg.

6 DZIEŃ(pn) 8.07.19              MONTE CASINO,GARGANO, SAN GIOVANNI ROTONDO

Wczesne śniadanie. Wykwaterowanie, wyjazd na Monte Cassino- zwiedzanie Klasztoru i Cmentarza Żołnierzy Polskich – Masz święta. Wyjazd na półwysep Gargano. Następnie przejazd do San Giowanni Rotondo. Zwiedzanie miasta w którym żył, pracował i umarł stygmatyk św. Ojciec Pio. Modlitwa przy wystawionym ciele świętego i msza św. Obiadokolacja i nocleg.

7 DZIEŃ (wt) 9.07.19              MONTE SANT’ANGELO, PLAŻOWANIE

Śniadanie. Zwiedzanie sanktuarium Świętego Michała Archanioła na MONTE SANT’ANGELO. To jedno
z najstarszych i najbardziej znanych sanktuariów chrześcijańskich. Jego początki sięgają V wieku. Pielgrzymowali tu m.in.: św. Franciszek z Asyżu, św. Brygida Szwedzka, św. Alfons Liguori. Również św. Ojciec Pio nawiedził niegdyś to miejsce – Msza Święta. W południe przejazd do Manfredonii na plażowanie. Obiadokolacja i nocleg.

8 DZIEŃ (śr) 10.07.19             LANCIANO, LORETO, MANOPELLO

Msza Święta. Śniadanie. Wyjazd w kierunku Rimini.  Po drodze Lanciano – miejsce Cudu Eucharystycznego, Manopello- Chusta św. Weroniki, Loreto- „włoska Częstochowa” i cmentarz żołnierzy polskich. Zakwaterowanie w okolicach Rimini, obiadokolacja, nocleg.

9 DZIEŃ (czw) 11.07.19         PADWA

Śniadanie.Wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd w kierunku Padwy- zwiedzanie Bazyliki świętego Antoniego, msza święta. Wyjazd w kierunku Austrii. Zakwaterowanie w hotelu i obiadokolacja na terenie Austrii.

10 DZIEŃ (pt) 12.07.19           WIEDEŃ

Śniadanie. Przejazd do Wiednia. Przejazd autokarowy „Ringiem”. W czasie przejazdu zobaczymy budynek Muzeum Sztuki Naturalnej, gmach Parlamentu z posągiem Pallas Ateny, Ratusz, Teatr Zamkowy, Operę i Kościół Wotywny. Następnie spacer liczonymi dziedzińcami zimowej rezydencji Habsburgów – Zamku Hofburg, Plac Bohaterów z pomnikami Eugeniusza Sabaudzkiego i Karola I Habsburga.; Plac Graben, z kolumną morową – Kolumna św. Trójcy. Następnie zwiedzanie gotyckiej katedry św. Szczepana Stephansdom (wnętrza). Wieczorem uroczysta kolacja w winem i tańcami. Nocleg.

11. DZIEŃ (sob) 13.07.19       KAHLENBERG

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd Na Kahlenberg, skąd Jan III Sobieski dowodził odsieczą wiedeńską. Msza Święta w kościele św. Józefa. Następnie przejazd do Schonbrunu, letniej rezydencji Habsburgów – zwiedzanie pałacu i ogrodów (wnętrza), następnie Hofburg – zimowa rezydencja Habsburgów (z zewnątrz). Wyjazd z Wiednia w godzinach popołudniowych w stronę Polski i przyjazd
na miejsce zbiórki w godzinach nocnych.

Termin wyjazdu:2019.07.03
Termin powrotu:2019.07.13
Ilość dni:11
Transportsamochod
Cena490 euro + 700 zł
Cena zawiera:

- przejazd autokarem turystycznym
z klimatyzacja),
– 10 noclegów,
– ubezpieczenie KL i NNW,
– ubezpieczenie KL od chorób przewlekłych – pakiet rozszerzony,
– wyżywienie: 10 śniadań, 9 obiadokolacja
i 1 uroczysta kolacja pożegnalna – zgodnie
z programem,
– opiekę pilota,
– śpiewnik pielgrzyma.
– składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
– system nagłaśniający Tour Guide

Cena nie zawiera:

- dopłata do pokoju jednoosobowego –
200 euro/os.,
– napoje do obiadokolacji inne niż woda,
– taca pielgrzymów zbierana na Mszach św.,
– prywatne wydatki,
– ubezpieczenie od kosztów rezygnacji –
3% ceny pielgrzymki.

100 euro, płatne u pilota w dniu wyjazdu – przewodnicy miejscowi w Rzymie, Wenecji, Asyżu, Padwie, SGR, Wiedniu,rejs statkiem w Wenecji; wstęp do Schonbrunnu, opłaty drogowe i wjazdowe do miast, parkingi i inne. opłaty związane z realizacją programu. Opłata obligatoryjna.

Polecamy również