Rezerwacja wstępna wycieczki zamknij

Imię:*

Nazwisko:*

Email:*

Telefon:

Uwagi do rezerwacji:*

Poleć wycieczkę zamknij

Adres email

 

 

 

 

 

1.DZIEŃ  (pn): 23.04.2018                RZESZÓW –  PRZELOT – BETLEJEM

Spotkanie na lotnisku w Jasionka – Rzeszów o godz. 03:50. Odprawa paszportowa i bagażowa. Wylot do Tel Aviv o godzinie 05:55. Wylądowanie na miejscu o godzinie 10:25 czasu miejscowego. Spotkanie z przewodnikiem i przejazd do Betlejem – Bazylika Narodzenia Pana Jezusa – kościół ten powstał w miejscu narodzenia Jezusa i jest najstarszym czynnym kościołem na świecie, Grota Mleczna, Grota św. Hieronima w kościele św. Katarzyny, Pole Pasterzy – miejsce gdzie aniołowie obwieścili pasterzom narodzenie Chrystusa. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg w Betlejem.

2.DZIEŃ  (wt)24.04.2018                  JEROZOLIMA: DROGA KRZYŻOWA

Śniadanie. Wyjazd do Jerozolimy. Przejście przez bramę Św. Szczepana, Kościół św. Anny i sadzawka Betesda, Droga Krzyżowa (nabożeństwo) od miejsca skazania Jezusa – Via Dolorosa – do Golgoty i Bazyliki Grobu Pańskiego. Czas na osobistą modlitwę. Zwiedzanie KotelMaarawi (Ściana Płaczu). Obiadokolacja i nocleg w Betlejem. Dla chętnych zwiedzanie „Jerozolimy nocą” (ok. 25 USD/os).

3.DZIEŃ (sr) 25.04.2018                    JEROZOLIMA: G. OLIWNA – EMMAUS

Śniadanie. Wyjazd autokarem na Górę Oliwną – panoramiczny widok na Wzgórze Świątynne oraz mury Starego Miasta. Następnie zwiedzanie kościoła Pater Noster – Ojcze Nasz, Kościół Dominus Flevit (Pan zapłakał), Ogród Oliwny – Getsemani i Bazylika Męki Pańskiej, kościół grobu Maryi. Emmaus – ruiny wioski, gdzie Chrystus ukazał się swoim Uczniom po raz pierwszy po Zmartwychwstaniu. Obiadokolacja i nocleg w Betlejem.

4.DZIEŃ  (czw): 26.04.2018             G. SYJON      EIN KAREM – YAD VASHEM

Śniadanie. Zwiedzanie Ein Karem (kościół Nawiedzenia św. Elżbiety i Narodzenia św. Jana Chrzciciela). Muzeum Holokaustu: YadVashem. Góra Syjon – Bazylika Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny, Wieczernik oraz grób króla Dawida. Kościół In Galicantu. Przejazd do Betlejem na nocleg i obiadokolację.

5 .DZIEŃ  (pt)27.04.2018                  WADI QELT- JERYCHO – MORZE MARTWE – QUMRAN – KACAR EL JAHUD – BETANIA

Śniadanie. Przejazd do kanionu Wadi Qelt (panorama), Jerycho (najstarsze miasto świata) – krótki postój pod Qarantal – Góra Kuszenia Jezusa oraz zdjęcia pod drzewem Sykomora. Dla chętnych możliwość wjazdu na Górę Kuszenia kolejką linową do Klasztoru Kuszenia (15 USD/os), Plażowanie i kąpiel w Morzu Martwym na prywatnej plaży (największa depresja na świecie – 417 m p.p.m.). Następnie Qumran – panorama na groty, gdzie znaleziono słynne zwoje Pisma Świętego. Możliwość odnowienia chrztu dla Pielgrzymów w rzece Jordan – Kacar El Jahud – prawdziwe miejsce chrztu Pana Jezusa. Następnie Betania – kościół i grobowiec Łazarza. Obiadokolacja i nocleg w Betlejem.

6. DZIEŃ (sb)28.04.2018 G. TABOR – TABHA-KAFARNAUM – G. BŁOGOSŁAWIEŃSTW

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na północ Izraela. Góra Tabor – Wjazd taksówkami wieloosobowymi (tzw.szerut taxi) na miejsce Przemienienia Pańskiego. Tabha – miejsce cudownego rozmnożenia ryb i chleba oraz miejsce prymatu Piotra, Kafarnaum: Dom Piotra i stara synagoga. Następnie przejazd na  Górę Błogosławieństw. Na koniec rejs po Jeziorze Galilejskim.  Przejazd do hotelu w Nazarecie i zakwaterowanie oraz obiadokolacja

7. DZIEŃ (ndz) 29.09.2018                 NAZARET – KANA GALILEJSKA – HAJFA

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie Nazaretu: Bazylika i Grota Zwiastowania, dom św. Józefa, gdzie mieszkała Święta Rodzina. Przejazd do Kany Galilejskiej – gdzie Jezus przemienił wodę w wino: dla chętnych możliwość odnowienia przyrzeczeń małżeńskich oraz zakupu wina. Następnie przejazd do Hajfy: kościół Stella Maris, klasztor Karmelitański, panorama na ogrody Bahajskie i zatokę Hajfa. Przyjazd na lotnisko Tel Aviv ok. godz. 18.00. Odprawa bezpieczeństwa, bagażowa i paszportowa. Wylot z Tel Aviv o godz. 21.15

8. DZIEŃ (pn) 30.04.2018 RZESZÓW

Przylot do Rzeszowa  ok. 00.05 przejazd do Przeworska i  zakończenie pielgrzymki.

Termin wyjazdu:2018.04.23
Termin powrotu:2018.04.30
Ilość dni:8
Transportsamolot, samochod
CenaSPRZEDANE
rezerwacja ZIEMIA ŚWIĘTA
Cena zawiera:

Przejazd autokarem z Przeworska do Jasionka
przelot samolotem: Rzeszów – Tel Aviv– Rzeszów, samolot rejsowy
ubezpieczenie KL i NNW + pakiet rozszerzony o choroby przewlekłe,
na miejscu przejazdy klimatyzowanym autokarem,
opiekę przewodnika polskojęzycznego,
zakwaterowanie w hotelach klasy turystycznej (***) ze śniadaniem i obiadokolacją, pokoje 2-3 osobowe z łazienką,
wjazd taksówką na Górę Tabor,
rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim,
codzienne Msze św. i opiekę duchową na całej trasie pielgrzymki.
Tour Guide – system nagłaśniający,
składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera:

dopłata do pokoju jednoosobowego: 190 USD/os.
napoje do obiadokolacji inne niż woda,
wycieczki fakultatywne opisane w programie m.in. „Jerozolima nocą”, „Góra Kuszenia”,
taca pielgrzymów zbierana na Mszach św.,

BILETY WSTĘPÓW DO ZWIEDZANYCH OBIEKTÓW
ORAZ ZWYCZAJOWE NAPIWKI: 130 USD ODDZIELNIE PŁATNE U PRZEWODNIKA LUB OSOBY KOORDYNUJĄCEJ WYJAZD PO PRZYLOCIE DO IZRAELA. OPŁATA BEZZWROTNA

zastrzegamy sobie zmiany w programie na zasadzie przestawień kolejności zwiedzania
CENA OBLICZONA PRZY KURSIE USD MAX
1 USD= 3,6 ZŁ

Polecamy również